FANDOM


Wróć


O Spellstone słów kilka. Najprościej rzecz ujmując są to takie magiczne kamyki które można montować do broni i zbroi. Dodają nam one głównie parę procent ataku ale zdarzają się i takie które podnoszą i inne statystyki.


Weap stone Weapon Spellstone
Head stone Head Spellstone
Shoulders stone Shoulders Spellstone
Upper stone Chest Spellstone
Hands stone Hands Spellstone
Legs stone Legs Spellstone
Feet stone Shoes Spellstone


Jakie informacje mamy zawarte w opisie Spellstona:


Spell stone opis


  1. Slayer Spellstone Weapon (kamień do broni): Rebel Territory (wskazuje na której części mapy kamień będzie aktywny)
  2. Tutaj mamy pokazaną procentową ilość dodanego ataku w konkretnym rejonie <Rebel Territory>
  3. Informacja które instancja (stage) wchodzi w skład danego terytorium w tym przypadku mowa o Rebel Territory. W jego skład jak widać z opisu wchodzą The Dark Seal, Mournful Ruins, Forsaken Garden i Ocult Temple. Wystarczy wejść w portal w danym mieście i spojrzeń na mapę z instancjami. Podzielona jest ona na obszary z których każdy zawiera w sobie kilka lokacji


Najlepiej by dopasowywać kamienie do swojego przedziału levelowego. Jeżeli mamy lvl 35 nie będziemy wbijać na broń spellstona na wyższe instancje ponieważ wtedy nie będziemy mieli z niego żadnego pożytku. Szukamy kamieni na swój level i rejony na których obecnie gramy. Na początku gdy dostajemy kilka z nich za ukończenie questów. Jeśli mamy trochę gotówki możemy je kupić u NPCa w każdym mieście. Sprzedaje je pani stojąca obok Blacksmitha.

Sprawa ze Spellstonami jest taka, że są on z gatunku Consumable, czyli nie są na stałe i na zawsze. Jeśli mamy je dodane do ekwipunku to może się tak zdarzyć, że w razie zabicia nas na instancji kamienie po prostu ulegają zniszczeniu. Mamy wtedy pusty slot, który możemy ponownie zapełnić jeśli będziemy chcieli.


Niekiedy na instancji możemy wydropić jednak Spellstona, który ma status [Permanent]. Mogą posiadać one różne statystyki, jak np. dodatek do criticala, move speed, casting speed itd. Po zamontowaniu wygląda to w ten sposób:

Permanent stone


Kamyk ten jest na stałe. Nawet jeśli zostaniemy zabici na instancji ten rodzaj kamienia nie ulega zniszczeniu.

Wróć

...opracowanie by Mithy...