FANDOM


Wróć


Tutaj tylko drobne wprowadzenie, o wejściówkach, setach itp bardziej szczegółowo w opisie każdego Hella.


Hell Mode

Instancje typu Hell są to lokacje o podwyższonym stopniu trudności. Zmagamy się tam z dość silnymi minibossami i bossem głównym, który występuje na samym końcu danej instancji. Trzeba wykazać się tam nie lada sprytem, zwinnością i dobrą umiejętnością uników aby móc ją ukończyć z sukcesem.

Kilka podstawowych informacji:

1.  Można robić solo lub w party

2.  Aby wejść na instancję trzeba posiadać specjalną wejściówkę/bilet (jeżeli idziemy w drużynie,        wszyscy członkowie drużyny muszą posiadać daną wejściówkę)

3.  Wejściówkę wymieniamy u Teleporterki (w każdym mieście oprócz Waterford). Musimy                  posiadać w plecaku tak zwane Hell Piece aby wymieniła nam je na Hell Ticket. Hell Piece              możemy otrzymać z Beadów, które dostajemy po ukończeniu instancji na poziomie Expert              lubMaster.

Będą to odpowiednio: 

 • Beady z drugiego kontynentu - Hell Piece Oberon's Haven
 • Beady z trzeciego kontynentu - Hell Piece Fallen Lunard Castle
 • Beady z czwartego kontynentu - Hell Piece God's Calling
 • Beady z piatego kontynentu - w przygotowaniu
 • Hell Piece możemy zakupić również w Trade Office.
 • Hell Piece God's Calling otrzymujemy za zabicie bossa na instancji z mapek Trove of the Ancients


4.  Podczas tej instancji możemy tylko 3 razy użyć resurrection scrolla, jeżeli zginiemy czwarty raz        niestety nie możemy już się wskrzesić co jest równoznaczne z nieukończeniem instancji - w            przypadku kiedy robimy ją samodzielnie, reszta członków drużyny może ukończyć instancję            ale już bez nas - w przypadku kiedy robimy ją w party.

5.  Jedną z dość istotnych rzeczy podczas wykonywania tej instancji jest omijanie żółtych                       świetlistych baniek, które wyczarowują tamtejsze Shamanki. 

Ognista kula

Bańki te mają dwa zadania:

 • będącym w pobliżu mobom przywracają HP w sposób ciągły i nieustanny jeżeli będą w ich zasięgu czy pobliżu (dlatego starajmy się odciągać ich jak najdalej od tych baniek)
 • w razie spotkania z tą bańką nasze HP ulega gwałtownemu obniżeniu, po prostu wysysają nasze punkty życia


Jak więc widać nie dość, że musimy odciągać od nich moby to również sami musimy trzymać się od nich jak najdalej. Nie jest ciekawą sprawą dostać się pomiędzy bijącego nas moba/bossa i w dodatku mieć na plecach bańkę, która w sposób dość energiczny zabiera nam nasze HP.

6.   W robieniu Hella pomocne mogą się okazać potiony i spellstony.

7.   Również jak pozostałe instancje Hell pobiera staminę i to całkiem sporoDlaczego chodzimy na te instancje ?

Celem wyprawy na Hell jest uzbieranie kompletu zielonych kulek, zwanych Nethershards. Za odpowiednią ilość zebranych kulek można dostać cały armor set grade Perfect. Więcej informacji o setach i wymaganej ilości kulek znajdziesz w opisach poszczególnych instancji Hell.

Na chwilę obecną w grze dostępne są trzy instancje Hell:

 • Vimpeli Castle - Oberon's Haven Hell
 • Runnerswille - Fallen Lunard Castle Hell
 • Vimpeli Castle - God's Calling Hell


...opracowanie by Mithy...