FANDOM


Wróć - dział Spellstone

Wróć - dział Hell Mode

O instancjach ze statusem Hell jest w innym dziale. Tutaj wspomnimy tylko o dodatkowej roli jaką mogą spełnić Spellstony. W Vimpeli Castle i Runnersville można zakupić u NPCa spellstony z przeznaczeniem na instancję Hell. Podniosą nam one kilka procent (ale zawsze to coś) naszego ataku. A tego akurat na Hellu nigdy za wiele. Z racji tego że należą do grupy Consumable jeżeli zginiemy w trakcie robienia Hella istnieje spora szansa, że stracimy kamień z ekwipunku. Musimy się więc dość mocno starać aby nie zginąć ;)

Kamyki dostępne na Hella są wyszczególnione tutaj.


Co jeszcze można zrobić ze Spellstonami ? Mianowicie można zrobić z nich potiony, które po użyciu dodadzą nam 10% dodatkowego ataku. Są one przeznaczone tylko na instancje Hell. Trzeba pamiętać tylko o jednym, w razie gdy zginiemy działanie wypitego na początku instancji potionu znika. Zostaje nam wtedy użyć następnego jeśli taka nasza wola :)

Robi je Alchemista. Wygląd i opis poniżej.

Potion hell Elixir of Rage


Alchemik - zakładka Enhancements:

Alchemy1
Potiony są trzy jako że mamy trzy instancje Hell. Potiona robi się z Awakening Reagent (tworzy się je ze Stimulant Herb) i Spellstona. Fajna sztuczka w tworzeniu tych potionów jest taka, że czasem zamiast jednej sztuki zrobi się nam 10 sztuk.


Potion na Oberon's Haven Hell

Potion hell Hell4 Rondat Revitalist


Potion na Fallen Lunard Castle Hell

Potion hell Fissure opis Fissure Watch


Potion na God's Calling Hell

Potion hell Kerrums opis Kerrums PawnsGłówna

...opracowanie by Mithy...