FANDOM


Wróć

GP bead


GP Bead
to kulka z punktami gildiowymi


Kulki takie dostaje się po ukończeniu instancji (stage'a). Warunkiem otrzymania takiego beada jest wykonywanie instancji w drużynie (party). Drużyna nie musi rozpoczynać razem instancji. Jeśli dołączymy do kogoś już w trakcie, to po zakończeniu stage'a również (wszystkie osoby w party) dostaniemy Relic Bag (woreczek), a z niego — taką właśnie kulkę.

Relic Bag
--- >>
GP bead


WAŻNE:

* Nie każda instancja gwarantuje otrzymanie woreczka (Relic Bag);

* musimy mieć wolne miejsce (1 kratkę) w plecaku, aby otrzymać kulkę;

* każda mapka ma inny kolor woreczka, ale wszystkie działają tak samo — dają nam GP beady.


Kulki "otwieramy" przez naciśnięcie prawego przycisku myszki na kulce lub dwukrotne kliknięcie lewym. Ilość GP jaką dostaniemy za jeden bead przyznawana jest losowo, spośród następujących wartości:


  • 50 GP
  • 100 GP
  • 150 GP
  • 300 GP
  • 500 GP


Naturalnie, najbardziej cenione są kulki o wartości 500 GP, ale są one też najrzadsze :] Nie można przy tym określić jaką wartość ma dany bead przed jego otwarciem. Jako że beady mają losowe wartości, może się trafić, że "nie będzie dało się otworzyć" danej kulki.


przygotowane przez Vinya

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.